POČASÍ, ŽE BY PSA NEVYHNAL, ALE KOZLOVIČTÍ FANS BYLI ZA HOJNOU ÚČAST ODMĚNĚNI SKVĚLÝM VÝKONEM.
  • 29.3.2014
  • 117 zobrazení
  • 1
  • 00
FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ NA OBOU STRANÁCH.OBRANY TOHO DOVOLILY HODNĚ, STŘELCI OVŠEM NEDALI I TY NEJVYLOŽENĚJŠÍ PŘÍLEŽITOSTI.
  • 00
FC KOZLOVICE - TROJANOVICE 1 3:5 VAVERKA, VYVIÁL, NAJDEK. FC KOZLOVICE - TROJANOVICE 2 1:0 FOJTÍK A.
  • 19.7.2014
  • 128 zobrazení
  • 1
  • 00
20.4.2013 PROBĚHL NA NAŠEM HŘIŠTI TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVKY A PŘÍPRAVKY OFS.I PŘES CHLADNÉ POČASÍ PŘEDVÁDĚLI CHLAPCI I DĚVČATA VELMI DOBRÉ VÝKONY A JISTĚ POTĚŠILI VŠECHNY DIVÁKY V OCHOZECH.JE TŘEBA VŠEM PODĚKOVAT ZA PŘEDVEDENOU HRU A VĚŘIT, ŽE ZŮSTANOU FOTBALU A VŮBEC VŠEM SPORTOVNÍM AKTIVITÁM VĚRNÍ.
  • 00
DRUHÉ KOLO, DRUHÉ DERBY.FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ VIDĚLI DIVÁCI V TICHÉ.NAŠI CHLAPCI SI MUSELI PŘIPADAT ,ŽE HRAJÍ DOMA.NEBÝT KOZLOVICKÝCH FANS, HRÁLO SE PRO POŘADATELE A PAR NEJVĚRNĚJŠÍCH DOMÁCÍCH DIVÁKŮ.TI BY SE VŮBEC NEDIVILI, KDYBY POLOČAS SKONČIL 6:0 PRO HOSTY.BOHUŽEL ANI DRUHÝ POLOČAS NEPŘIŠLO ZLEPŠENÍ V KONCOVCE, PROTO MOHLI DOMÁCÍ DĚKOVAT ZA BOD.
  • 00
PRO DALŠÍ TŘI BODY SI NAŠI BORCI ZAJELI DO SUCHDOLU.
  • 7.9.2013
  • 140 zobrazení
  • 1
  • 00
OPĚT JSME "DOJELI" NA NEPROMĚŇOVÁNÍ ŠANCÍ.PRVNÍ POLOČAS DOMÁCÍM SPADLO DO BRÁNY VŠE DO ČEHO KOPLI.MY JSME ZAHAZOVALI CO SE DALO.DRUHÝ POLOČAS SE ODEHRÁVAL PRAKTICKY NA PŮLCE DOMÁCÍCH,KTEŘÍ HROZILI JEN Z OJEDINĚLÝCH PROTIÚTOKŮ. JENŽE KLUCI ZAHODILI I TO, CO SE SNAD ANI NEDÁ.
  • 00
OD PONDĚLÍ DO PÁTKU PROBÍHÁ SPORTOVNÍ KEMP MLÁDEŽE NA HŘIŠTI FC KOZLOVICE.BYLI JSME TAKÉ V JÍZDÁRNĚ (děkujeme paní Šálkové), NA BAZÉN, BOULING A PIZZU JSME ZAŠLI DO CENTRA "U FANDY" VE LHOTCE (opět poděkování panu ZÁVODNÉMU).DALŠÍ PROGRAM ZOBRAZÍME OPĚT ZÍTRA.NA NÁVŠTĚVĚ U HASIČŮ (poděkování panu PAVLÁTOVI).ZÁVĚR : TURNAJ A PŘEDÁNÍ PAMĚTNÍCH LISTŮ.