DOMÁCÍ BORCE DOKÁZALI PŘEDSTIHNOUT POUZE HRÁČI MFK F-M
DOMA ZŮSTALA TAKÉ CENA PRO NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE.
VŠICHNI SI DOBŘE ZAHRÁLI, POBAVILI PŘÍTOMNÉ FANOUŠKY A SPORTOVNĚ ZAKONČILI ROK 2012. PF:VŠE NEJLEPŠÍ A HODNĚ TRENINKOVÉ PÍLE V NOVÉM ROCE PŘEJE SPORTOVNÍ REDAKCE FC KOZLOVICE
  • 28.12.2012
  • 111 zobrazení
  • 1
  • 00
PO PRVNÍM POLOČASE, KDY SI HRÁČI ZVYKALI NA TĚŽKÝ TERÉN, BYL DRUHÝ POLOČAS JIŽ V RÉŽII KOZLOVICKÝCH FOTBALISTŮ.PŘÍŠTÍ TÝDEN NÁS ČEKÁ V SOBOTU OD 11:00 DOMÁCÍ TÝM.ZVEME VŠECHNY FANOUŠKY NA TENTO ZÁPAS S ÚČASTNÍKEM KRAJSKÉHO PŘEBORU
  • 26.1.2013
  • 102 zobrazení
  • 1
  • 00
PO MDLÉM VÝKONU V PRVNÍM POLOČASE BYLI NAŠI HRÁČI VE DRUHÉ PŮLI VÍCE NEŽ VYROVNANÝM SOUPEŘEM DOMÁCÍMU ÚČASTNÍKOVI KRAJSKÉHO PŘEBORU.JDE OVŠEM O PŘÍPRAVU, VE KTERÉ JDE O VYZKOŠENÍ VŠECH HRÁČŮ A VARIANT HERNÍHO SYSTÉMU
  • 2.2.2013
  • 138 zobrazení
  • 1
  • 00
NAŠI HRÁČI SE JEŠTĚ NESTAČILI NA HŘIŠTI ROZKOUKAT A UŽ PROHRÁVALI .DO POLOČASU VŠAK STAČILI VÝSLEDEK OTOČIT NA 2:1.PO ZMĚNĚ STRAN SE DOSTAVILY BRANKOVÉ HODY.OBA TÝMY DALY PŘEDNOST ÚTOČNÉ HŘE PŘED BRÁNĚNÍM A DIVÁK SI MOHL VYCHUTNAT ŠEST BRANEK.
  • 9.2.2013
  • 126 zobrazení
  • 1
  • 00
TRENÉR TICHAVSKÝ DAL OPĚT PŘÍLEŽITOST VŠEM HRÁČŮM, KTEŘÍ NEMĚLI SE SOUPEŘEM VĚTŠÍ PROBLÉMY.VÝKONNOSTNÍ ROZDÍL BYL ZNATELNÝ. KLUCI SI S CHUTÍ ZAHRÁLI A VŠE ZAKONČILI REHABILITAČNĚ-TMELÍCÍM POBYTEM U FANDY
  • 2.3.2013
  • 120 zobrazení
  • 1
  • 00
NAŠI DOROSTENCI SE PŘES ZÁKLADNÍ A SEMIFINÁLOVÁ KOLA DOSTALI AŽ DO FINÁLE KRAJSKÉ ZIMNÍ HALOVÉ LIGY.VE FINÁLOVÉM TURNAJI OPĚT PROKÁZALI SVĚŘENCI TRENÉRŮ JOSEFA PISKOŘE A ONDRY PIŠTEKA SVÉ KVALITY A ODVEZLI SI NAKONEC KRÁSNÉ TŘETÍ MÍSTO.BLAHOPŘEJEME.
  • 13.3.2013
  • 83 zobrazení
  • 1
  • 00
SPORŤÁK BYL PO ZIMNÍ PAUZE ZCELA NEPŘIPRAVEN.FOŤÁK NENABITÝ, VYDRŽEL POUZE DVĚ FOTKY, ZATO TY ZÁSADNÍ.OBČERSTVOVACÍ STANICE ZACHYCENA, NA ZÁPAS UŽ NEDOŠLO.
HRÁLO SE NA TĚŽKÉM TERÉNU V PŘÁTELSKÉM DUCHU, JAK MEZI MUŽSTVY, TAK MEZI FANOUŠKY OBOU MUŽSTEV.PRO OBĚ MUŽSTVA TO BYL PRVNÍ ZÁPAS NA PŘÍRODNÍ TRÁVĚ A MOŽNOST VYZKOUŠET SI PŘÍPADNÝ TERÉN PRO MISTRÁKY.
  • 10.5.2011
  • 113 zobrazení
  • 1
  • 00
JARNÍ PREMIÉRA NÁM MOC NEVYŠLA.DOUFEJME, ŽE SE KLUCI POUČÍ (KAŽDÝ ZÁPAS JE JINÝ A ZAČÍNÁ 0:0) A JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN VŠE ODČINÍ NA DOMÁCÍM HŘIŠTI.HLAVY NAHORU CHLAPCI, JEDNA VLAŠTOVKA JARO NEDĚLÁ.
  • 30.3.2013
  • 179 zobrazení
  • 1
  • 00
20.4.2013 PROBĚHL NA NAŠEM HŘIŠTI TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVKY A PŘÍPRAVKY OFS.I PŘES CHLADNÉ POČASÍ PŘEDVÁDĚLI CHLAPCI I DĚVČATA VELMI DOBRÉ VÝKONY A JISTĚ POTĚŠILI VŠECHNY DIVÁKY V OCHOZECH.JE TŘEBA VŠEM PODĚKOVAT ZA PŘEDVEDENOU HRU A VĚŘIT, ŽE ZŮSTANOU FOTBALU A VŮBEC VŠEM SPORTOVNÍM AKTIVITÁM VĚRNÍ.