Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

POČASÍ, ŽE BY PSA NEVYHNAL, ALE KOZLOVIČTÍ FANS BYLI ZA HOJNOU ÚČAST ODMĚNĚNI SKVĚLÝM VÝKONEM.
Zobrazit celý popisZobrazit kratší popis
FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ NA OBOU STRANÁCH.OBRANY TOHO DOVOLILY HODNĚ, STŘELCI OVŠEM NEDALI I TY NEJVYLOŽENĚJŠÍ PŘÍLEŽITOSTI.
SPORŤÁK "PEPÉ"NEZAHÁLÍ ANI V ZIMNÍ PŘESTÁVCE
FC KOZLOVICE - TROJANOVICE 1 3:5 VAVERKA, VYVIÁL, NAJDEK. FC KOZLOVICE - TROJANOVICE 2 1:0 FOJTÍK A.
20.4.2013 PROBĚHL NA NAŠEM HŘIŠTI TURNAJ PŘEDPŘÍPRAVKY A PŘÍPRAVKY OFS.I PŘES CHLADNÉ POČASÍ PŘEDVÁDĚLI CHLAPCI I DĚVČATA VELMI DOBRÉ VÝKONY A JISTĚ POTĚŠILI VŠECHNY DIVÁKY V OCHOZECH.JE TŘEBA VŠEM PODĚKOVAT ZA PŘEDVEDENOU HRU A VĚŘIT, ŽE ZŮSTANOU FOTBALU A VŮBEC VŠEM SPORTOVNÍM AKTIVITÁM VĚRNÍ.
DRUHÉ KOLO, DRUHÉ DERBY.FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ VIDĚLI DIVÁCI V TICHÉ.NAŠI CHLAPCI SI MUSELI PŘIPADAT ,ŽE HRAJÍ DOMA.NEBÝT KOZLOVICKÝCH FANS, HRÁLO SE PRO POŘADATELE A PAR NEJVĚRNĚJŠÍCH DOMÁCÍCH DIVÁKŮ.TI BY SE VŮBEC NEDIVILI, KDYBY POLOČAS SKONČIL 6:0 PRO HOSTY.BOHUŽEL ANI DRUHÝ POLOČAS NEPŘIŠLO ZLEPŠENÍ V KONCOVCE, PROTO MOHLI DOMÁCÍ DĚKOVAT ZA BOD.
ROZHOVORY S HRÁČI , FANOUŠKEM A FANINKOU
PRO DALŠÍ TŘI BODY SI NAŠI BORCI ZAJELI DO SUCHDOLU.
OPĚT JSME "DOJELI" NA NEPROMĚŇOVÁNÍ ŠANCÍ.PRVNÍ POLOČAS DOMÁCÍM SPADLO DO BRÁNY VŠE DO ČEHO KOPLI.MY JSME ZAHAZOVALI CO SE DALO.DRUHÝ POLOČAS SE ODEHRÁVAL PRAKTICKY NA PŮLCE DOMÁCÍCH,KTEŘÍ HROZILI JEN Z OJEDINĚLÝCH PROTIÚTOKŮ. JENŽE KLUCI ZAHODILI I TO, CO SE SNAD ANI NEDÁ.
"CHLAPCI" SI ZÁPAS UŽÍVALI A PŘEDVEDLI DIVÁKŮM SPOUSTU POHLEDNÝCH AKCÍ
OD PONDĚLÍ DO PÁTKU PROBÍHÁ SPORTOVNÍ KEMP MLÁDEŽE NA HŘIŠTI FC KOZLOVICE.BYLI JSME TAKÉ V JÍZDÁRNĚ (děkujeme paní Šálkové), NA BAZÉN, BOULING A PIZZU JSME ZAŠLI DO CENTRA "U FANDY" VE LHOTCE (opět poděkování panu ZÁVODNÉMU).DALŠÍ PROGRAM ZOBRAZÍME OPĚT ZÍTRA.NA NÁVŠTĚVĚ U HASIČŮ (poděkování panu PAVLÁTOVI).ZÁVĚR : TURNAJ A PŘEDÁNÍ PAMĚTNÍCH LISTŮ.
PONDĚLÍ PROBĚHLO NA HŘIŠTI, ÚTERÝ JSME STRÁVILI VÝLETEM NA HORIZONT.VE STŘEDU NÁVŠTĚVA "FANDY" S OSLAVOU NAROZENIN DANYHO.